Vinil Baskı

Günümüzde teknolojik gelişmeler toplumun hayatını büyük oranda etkilemektedir. Sektörü göz önünde bulundurursak eğer; firmalar rakiplerinden bir adım öne geçmek sektörde öncü olabilmek için teknoloji dışında farklı alternatiflere de ihtiyaç duymaktadır. Tam da bu süreçte devreye reklamcılık girmektedir. Firmanızın adını daha çabuk duyurmak, rakip firmalardan bir adım önce ilerlemek istiyorsanız bu alanda tercih edilen Vinil Baskı uygulamasını profesyonel ekiplerimiz tarafından elde edebilirsiniz.

Bahsettiğimiz gibi Vinil Baskı, alanında profesyonel olan kişilerce firmaların reklam ihtiyaçlarının giderilebilmesi adına sağlanan reklamcılık hizmetidir. Baskı öncesi, baskı yapılacak yerin ölçü bilgilerinin tesbit edilmesi gerekmektedir. Vinil Baskı yapılacak olan işin boyutuna göre fiyatlandırılmaktadır. Vinil Baskılar 4 Mevsim hava şartlarına, doğa koşullarına karşı dayanıklı olmaktadırlar. ( Kar, rüzgar, yağmur, güneş ışıkları) Bu nedenle Vinil Baskılar firmalar tarafından sıkca tercih edilmektedir. Bir diğer adı ise Branda Baskı’dır. Diğer baskı tekniklerine nazaran daha çok tercih edilmesinin sebebi ise ekonomik ve tüketiciyi şartlandırmayacak şekilde olup aynı zamanda müsteri kitlesinin genişlemesini sağlamasıdır. Bu hizmeti alanında profesyonel kişilerden almanız, kullanılan malzemenin kalitesini arttırır ve ayı zamanda ömrünü uzatır.

Vinil Baskı Kullanım Alanları;
-Sahne ve Podyum Baskı
-Dekoratif Duvar Kaplama
-Işıklı Tabela Branda Baskısı
-Poster, İlan Baskı

Dış mekanlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Vinil Baskı, dış mekanın yanı sıra iç mekanda da kullanılan Vinil Baskı, istemeden de olsa bireylerin temasına mahsur kalmaktadır. Bu temas bireylerin sağlığını olumsuz etkilemez çünkü baskı aşamasında baskı makinelerimiz için tercih edilen boyalarımız insan sağlığı için son derece uygundur. Vinil Baskı bu temas sonucu bile kalitesinden ödün vermezken aynı zamanda mekanınıza şık bir görünüm sağlar. Bu hizmeti size; alanında deneyimli, bilgili ve uzman ekibimiz tarafından sunmaktan gurur duyarız.

Vinil Baskı Çeşitleri;
Yaşantımızın bir çok alanında rastladığımız Vinil Baskı, görselliğinin yanı sıra çeşitleri ile de müşterilerinizin ilgisini daha çok toplayacak hedef kitlenizin genişlemesine yardımcı olacaktır.
  • -Işıklı Vinil Baskı
  • -Işıksız Vinil Baskı
  • -Lamine Vinil Baskı
  • -Dökme Binil Baskı
  • -Mat Vinil Baskı
  • -Parlak Vinil Baskı