One Way Vision
One Way Vision bir diğer adı delikli folyo olan dijital baskı malzemesidir. Bu malzeme binaların cam yüzeylerine uygulanan reklam uygulamasıdır. Toplum arasında genellik ile cephe giydirme olarak bilinir. Dijital Baskı platformunda reklam uygulaması olarak çokca rağbet gören bir çeşittir. Bu malzemeyi Folyo çeşidi olan bu malzemenin diğerlerinden farkı ise delikli olmasıdır. Reklam uygulaması olarak kullanılan folyonun delikli olmasının da illaki bir sebebi vardır. Uygulandığı camın iç kısmından bakıldığında dışarı da kalan bölüm rahatlık ile görülebiliyorken dışarıdan bakıldığında iç taraf görülmemektedir. Baskı malzemenin dış tarafına yapılır. Malzeme delikli olmasına rağmen arkası kendiliğinden yapışkanlıdır. Ekstra bir yapıştırıcıya gerek duymaksızın yüzeye kolaylıkla yapışır. Malzemenin baskı uygulanacak yönü beyaz renktedir fakat yapışkanlı yönü gridir. Bu uygulamanın verimli olabilmesi, uzun ömürlü kalabilmesi için alanında profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.
Dijital Baskıda son teknoloji baskı makineleri sayesinde, şahıs ve firmaların tercih ettiği reklam uygulaması olan One Way Vision baskı ile hedef kitleniz artacaktır. Reklam uygulaması yapılacak olan yer, mekanın ölçüleri alınıp keşif yapılır. Ölçü alınırken milimetrik olarak dikkatli bir şekilde alınmalıdır ki baskı sonrası uygulama aşamasında hesap edilmeyen bir kayma işlerinizin aksamasına sebep olailir. Tasarım aşaması tamamlanan görselleriniz; yüksek çözünürlükte, yüksek kalitede memnuniyetle baskı aşamasına hazırlanıp son teknoloji baskı makinelerinde basılmak üzere üretime alınmaktadır. One Way Vision malzemesi sadece cam ve cam gibi şeffaf olan yüzeylerde kullanılmak için üretilmiştir. İnceliği ve delikli olmasından dolayı uygulama esnasında bu işi bilen bir uzman tarafından yapılması uygundur.İnce olduğu kadar dayanıklı da bir malzemeden üretilmektedir. Bu nedenle formunu korumak konusunda oldukça başarılıdır.One Way Vision baskı tekniğinde dış mekan afişlerinin hepsinde olduğu gibi solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır.
One Way Vision kullanım alanlarını kısaca özetlersek eğer; Şirketlerin cam yüzeylerinde, kullandığınız ulaşım araçlarınızın camlarında, avm ve mağazaların vitrinlerinde, cam levhalar ve cam cepheler gibi bir toplumun sıkca kullandığı alanlarda kullanımı söz konusudur. Cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme prosedürü yapılması en fazla tercih edilen alanıdır. Bunun yanı sıra ara camlarına eklenecek logolar, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda da bu teknik sık sık kullanılmaktadır. Baskı fiyatı metrekare olarak hesaplanmaktadır. Hem kaliteden hemde bütcemden ödün vermem diyorsanız bizimle iletişime geçmenizi öneririz. İşini profesyonel olarak yapan ekibimiz ve dudak uçuklatmayan fiyatlarımız ile yanınızdayız.